SOB Olomouc

cover_posluchov.jpg
11.06.2016 Oblastní žebříček
D10C 1.70 km / 50 m / 7 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Holasová Barbora AOP 0651 Orientační Běh Opava 18.25
2. Pazderníková Zdeňka ASU 0698 Magnus Orienteering 20.06
3. Kopecká Nela UOL 0650 SOB Olomouc 20.28
4. Šaňáková Marie UOL 0651 SOB Olomouc 21.15
5. Zatloukalová Julie STE 0650 SK SKI-OB Šternberk 22.08
6. Stryková Karolína KSU 0656 Klub vytrvalostních sportů Šum 24.34
7. Seidenglanzová Johana SSU 0650 SK Severka Šumperk 97.16
8. Good Julie SBR 0750 SKOB Bruntál 99.15
Pattermanová Magdalen KSU 0660 Klub vytrvalostních sportů Šum abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D12C 2.10 km / 40 m / 7 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Lukašáková Sára STE 0450 SK SKI-OB Šternberk 21.43
2. Binarová Adéla UOL 0452 SOB Olomouc 22.11
3. Skoumalová Petra KSU 0484 Klub vytrvalostních sportů Šum 26.06
4. Klechová Karolína AOP 0452 Orientační Běh Opava 26.58
5. Neumannová Kristýna STE 0550 SK SKI-OB Šternberk 28.12
6. Janečková Adéla PLU 0452 TJ SOKOL Plumlov 29.44
7. Vorlová Eva ASU 0499 Magnus Orienteering 30.42
8. Hrubá Klára JPV 0579 Oddíl OS SK Prostějov 31.05
9. Smékalová Viktorie UOL 0450 SOB Olomouc 31.06
10. Navrátilová Marie ASU 0599 Magnus Orienteering 31.08
10. Šánová Julie KSU 0494 Klub vytrvalostních sportů Šum 31.08
12. Zindulková Štěpánka SSU 0450 SK Severka Šumperk 31.59
13. Pachmannová Katka AOP 0551 Orientační Běh Opava 33.01
14. Pospíšilová Stella STE 0551 SK SKI-OB Šternberk 33.04
15. Heclová Marie KSU 0454 Klub vytrvalostních sportů Šum 33.11
16. Lubrichová Veronika STE 0451 SK SKI-OB Šternberk 43.15
17. Cetlová Magdalena AOP 0552 Orientační Běh Opava 46.13
18. Plachá Aneta JPV 0555 Oddíl OS SK Prostějov 60.19
Good Eliška SBR 0550 SKOB Bruntál abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D14C 2.50 km / 50 m / 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Marková Ema STE 0252 SK SKI-OB Šternberk 21.40
2. Tesařová Tereza KSU 0393 Klub vytrvalostních sportů Šum 27.23
3. Šneiderová Daniela ASU 0398 Magnus Orienteering 32.34
4. Němečková Kateřina PLU 0350 TJ SOKOL Plumlov 34.51
5. Smolková Sabina STE 0250 SK SKI-OB Šternberk 34.54
6. Černochová Michaela PLU 0351 TJ SOKOL Plumlov 35.25
7. Kličková Anna KON 0272 KOB Konice 39.12
8. Pachmannová Bára AOP 0351 Orientační Běh Opava 39.25
9. Hartmannová Anna PLU 0354 TJ SOKOL Plumlov 39.40
10. Pospíšilová Helena STE 0253 SK SKI-OB Šternberk 40.53
11. Greplová Adéla KON 0282 KOB Konice 48.01
Greschnerová Tereza ASU 0299 Magnus Orienteering abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D16C 3.00 km / 110 m / 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Novotná Tereza ZLH 0051 OOB TJ Zlaté Hory 37.02
2. Skoupá Vendula STE 0152 SK SKI-OB Šternberk 39.47
3. Pšenčíková Adéla KSU 0050 Klub vytrvalostních sportů Šum 41.35
4. Hajduková Jana KSU 0197 Klub vytrvalostních sportů Šum 47.39
5. Konečná Adéla UOL 0050 SOB Olomouc 59.45
6. Lugrová Natalie JPV 0066 Oddíl OS SK Prostějov 59.55
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D18C 3.70 km / 150 m / 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Vlachová Kateřina KON 9898 KOB Konice 37.29
2. Novotná Klára ZLH 9851 OOB TJ Zlaté Hory 53.34
3. Habigerová Jana KSU 9888 Klub vytrvalostních sportů Šum 55.15
4. Pazourová Tereza ASU 9998 Magnus Orienteering 57.28
Škrabalová Šárka KON 9888 KOB Konice DISK
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D21C 4.20 km / 130 m / 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Fukalová Hana AOP 9850 Orientační Běh Opava 42.16
2. Otrubová Johana KON 7852 KOB Konice 47.53
3. Skyvová Kristýna STE 7054 SK SKI-OB Šternberk 47.54
4. Jemelíková Lada VBM 6555 VSK Mendelu Brno 50.07
5. Boháčová Lucie PTE 8771 TJ Sokol Ptení 50.41
6. Ebnerová Eva KON 8277 KOB Konice 51.41
7. Vlachová Tereza AOV 8750 OOB TJ Baník Ostrava 52.45
8. Boumová Irena VSP 7751 USK Praha 53.57
9. Vítková Lucie PTE 9474 TJ Sokol Ptení 56.04
10. Zavadilová Simona PTE 8485 TJ Sokol Ptení 66.55
11. Mikušová Ivana PTE 8365 TJ Sokol Ptení 84.05
Stoszková Jana AOP 8850 Orientační Běh Opava DISK
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D35C 3.70 km / 150 m / 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Janků Renata STE 7251 SK SKI-OB Šternberk 41.25
2. Pachmannová Hana AOP 7252 Orientační Běh Opava 43.57
3. Králová Zdenka SSU 6091 SK Severka Šumperk 46.08
4. Karásková Marcela ZPV 6970 KOB ZPV Prostějov 47.16
5. Zbraňková Magda STE 7352 SK SKI-OB Šternberk 47.28
6. Němečková Věra PLU 7777 TJ SOKOL Plumlov 49.56
7. Tomášková Radka CEL 7451 TJ Sokol Čelechovice na Hané 51.09
8. Matoušková Jana SSU 7951 SK Severka Šumperk 54.15
9. Maťátková Marcela STE 7159 SK SKI-OB Šternberk 54.54
10. Good Ludmila SBR 8050 SKOB Bruntál 55.54
11. Štáblová Michaela KSU 7787 Klub vytrvalostních sportů Šum 60.23
12. Holasová Šarka AOP 7853 Orientační Běh Opava 64.55
13. Urbanová Edita STE 7454 SK SKI-OB Šternberk 67.02
14. Plachá Andrea JPV 7676 Oddíl OS SK Prostějov 67.59
15. Krasnokutská Magda AOP 7452 Orientační Běh Opava 70.30
16. Poláčková Monika JPV 7552 Oddíl OS SK Prostějov 71.59
17. Králová Ivana ODR 7450 SKOB Odry 73.48
18. Marková Eva STE 7550 SK SKI-OB Šternberk 74.24
19. Stryková Vlasta KSU 7667 Klub vytrvalostních sportů Šum 75.19
20. Mlčková Jana KSU 7383 Klub vytrvalostních sportů Šum 84.14
21. Heclová Jana KSU 7550 Klub vytrvalostních sportů Šum 92.12
22. Benešová Petra KON 7575 KOB Konice 92.28
23. Šneiderová Lucie ASU 7498 Magnus Orienteering 108.28
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D45C 3.40 km / 130 m / 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Sedlářová Pavla AOP 7052 Orientační Běh Opava 34.52
2. Úlehlová Monika TAP 6950 KOB TRETRA Praha 37.50
3. Hlavová Miroslava KON 6389 KOB Konice 40.09
4. Dittrichová Lenka KON 6285 KOB Konice 43.26
5. Fajkusová Jitka JPV 6773 Oddíl OS SK Prostějov 45.28
6. Smičková Eva KON 5887 KOB Konice 51.45
7. Felklová Jarmila 47C 6050 ASPV OA Šumperk 58.02
8. Novotná Jitka ZLH 7050 OOB TJ Zlaté Hory 60.47
9. Slavíčková Katka OOL 6955 SK Haná orienteering 64.04
10. Pšenčíková Eva KSU 6950 Klub vytrvalostních sportů Šum 73.01
11. Ženčáková Marie 47C 6850 ASPV OA Šumperk 75.06
12. Štorková Simona JPV 6556 Oddíl OS SK Prostějov 103.38
Neumannová Kamila STE 6751 SK SKI-OB Šternberk abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
D55C 3.10 km / 120 m / 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Czaschová Irena SBR 6150 SKOB Bruntál 49.27
2. Novotná Ludmila ZLH 4850 OOB TJ Zlaté Hory 58.18
3. Pavlíková Hana ZLH 5950 OOB TJ Zlaté Hory 69.57
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
DH10N 1.60 km / 25 m / 5 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Světnický Antonín STE 0800 SK SKI-OB Šternberk 21.08
2. Kovalčíková Alena AOP 0751 Orientační Běh Opava 21.14
3. Bartášková Karolína ASU 0799 Magnus Orienteering 23.27
4. Dosedělová Tereza PTE 0755 TJ Sokol Ptení 24.26
5. Kovalčík Petr AOP 0901 Orientační Běh Opava 25.38
6. Mikuš Matěj PTE 0808 TJ Sokol Ptení 26.23
7. Jelínek Jakub AOP 0601 Orientační Běh Opava 27.38
8. Rozsívalová Adéla KON 0760 KOB Konice 30.22
9. Pachmannová Iva AOP 0852 Orientační Běh Opava 30.31
10. Fendrychová Klára STE 0750 SK SKI-OB Šternberk 31.42
11. Příhodová Veronika PTE 0750 TJ Sokol Ptení 33.01
12. Holas Štěpán AOP 0900 Orientační Běh Opava 33.04
13. Křupka Tadeáš KON 0606 KOB Konice 33.36
14. Akrap Kryštof STE 0701 SK SKI-OB Šternberk 36.19
15. Otrubová Karolína PLU 0888 TJ SOKOL Plumlov 36.52
16. Janda Oskar STE 0801 SK SKI-OB Šternberk 40.15
17. Matoušková Johana SSU 0750 SK Severka Šumperk 40.40
18. Zindulka Jan SSU 0700 SK Severka Šumperk 48.00
19. Chytráčková Zuzana PLU TJ SOKOL Plumlov 48.57
20. Kočandrlová Natálie KSU 0979 Klub vytrvalostních sportů Šum 49.36
21. Reichlová Lucie KSU 0850 Klub vytrvalostních sportů Šum 51.33
22. Semjanová Alžběta STE SK SKI-OB Šternberk 55.07
23. Reichlová Pavla KSU 0888 Klub vytrvalostních sportů Šum 56.27
24. Borovička Jonáš STE 0802 SK SKI-OB Šternberk 59.01
Semjanová Anežka STE 1651 SK SKI-OB Šternberk abs
Punčochářová Adéla PTE 0851 TJ Sokol Ptení abs
Macek Vojtěch ASU 0748 Magnus Orienteering abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H10C 1.70 km / 50 m / 7 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Šána Robert KSU 0616 Klub vytrvalostních sportů Šum 16.52
2. Soldán Robin PLU 0600 TJ SOKOL Plumlov 19.31
3. Borunský Matěj AOP 0600 Orientační Běh Opava 20.46
4. Paloncý Jan KSU 0808 Klub vytrvalostních sportů Šum 24.51
5. Mlček Vincenc KSU 0700 Klub vytrvalostních sportů Šum 24.52
6. Navrátil Pavel ASU 0747 Magnus Orienteering 27.14
7. Ohnutek David KSU Klub vytrvalostních sportů Šum 29.29
8. Šneider Kvido ASU 0749 Magnus Orienteering 31.23
9. Plachý Ondřej JPV 0707 Oddíl OS SK Prostějov 46.56
Jordan Alexandr KSU Klub vytrvalostních sportů Šum abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H12C 2.00 km / 45 m / 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Štábl Patrik KSU 0606 Klub vytrvalostních sportů Šum 14.40
2. Janků Martin STE 0404 SK SKI-OB Šternberk 16.59
3. Bartášek Tomáš ASU 0447 Magnus Orienteering 17.00
4. Štoudek Martin ASU 0448 Magnus Orienteering 20.40
5. Beneš Jindřich KON 0404 KOB Konice 21.12
6. Kroul Jiří KSU 0505 Klub vytrvalostních sportů Šum 24.46
7. Krček Jan AOP 0500 Orientační Běh Opava 24.54
8. Sork Dominik TAP 0504 KOB TRETRA Praha 26.21
9. Opravil Vojtěch KSU 0515 Klub vytrvalostních sportů Šum 27.01
10. Černoch Martin PLU 0500 TJ SOKOL Plumlov 27.29
11. Štorek Jan JPV 0505 Oddíl OS SK Prostějov 28.39
12. Karásek Antonín PLU 0503 TJ SOKOL Plumlov 28.50
13. Tomášek Adam CEL 0400 TJ Sokol Čelechovice na Hané 30.39
14. Pavelka Ondřej KSU 0404 Klub vytrvalostních sportů Šum 43.03
15. Greschner Adam ASU 0547 Magnus Orienteering 44.58
16. Poláček Tomáš JPV 0520 Oddíl OS SK Prostějov 50.38
17. Maťátko Václav STE 0500 SK SKI-OB Šternberk 51.09
18. Kobylka David ASU 0546 Magnus Orienteering 51.33
Šimek Adam KSU 0500 Klub vytrvalostních sportů Šum abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H14C 2.80 km / 65 m / 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Dostál František UOL 0201 SOB Olomouc 29.20
2. Hecl František KSU 0201 Klub vytrvalostních sportů Šum 30.20
3. Jirka Matyáš ZPV 0201 KOB ZPV Prostějov 31.56
4. Seidenglanz Jáchym SSU 0202 SK Severka Šumperk 32.30
5. Stryk Štěpán KSU 0306 Klub vytrvalostních sportů Šum 33.17
6. Doležal Matyáš STE 0208 SK SKI-OB Šternberk 34.52
7. Světnický František STE 0204 SK SKI-OB Šternberk 37.31
8. Novotný Erik ZLH 0301 OOB TJ Zlaté Hory 45.11
9. Jedzok Vojtěch UOL 0202 SOB Olomouc 48.42
10. Cupal Petr STE 0300 SK SKI-OB Šternberk 52.56
11. Minx Oliver JPV 0303 Oddíl OS SK Prostějov 62.22
12. Štorek David JPV 0202 Oddíl OS SK Prostějov 68.52
13. Poláček Lukáš JPV 0306 Oddíl OS SK Prostějov 70.41
Hošťálek Ondřej ZPV 0300 KOB ZPV Prostějov DISK
Karásek Matyáš ZPV 0302 KOB ZPV Prostějov DISK
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H16C 3.70 km / 135 m / 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Lukašák Šimon STE 0202 SK SKI-OB Šternberk 38.10
2. Kroul Josef KSU 0044 Klub vytrvalostních sportů Šum 39.03
3. Šimek Štěpán UOL 0000 SOB Olomouc 39.36
4. Grulich Ondřej KSU 0049 Klub vytrvalostních sportů Šum 43.14
5. Karásek Adam ZPV 0001 KOB ZPV Prostějov 44.06
6. Kaprál Jan SSU 0000 SK Severka Šumperk 45.50
7. Tomášek Ondřej CEL 0100 TJ Sokol Čelechovice na Hané 48.24
8. Poštulka Lukáš STE 0104 SK SKI-OB Šternberk 52.26
9. Neumann David STE 0101 SK SKI-OB Šternberk 58.55
10. Holusek Jiří JPV 0123 Oddíl OS SK Prostějov 64.30
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H18C 5.00 km / 145 m / 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Müller Jonáš KSU 9906 Klub vytrvalostních sportů Šum 49.38
2. Beneš Miroslav KON 9915 KOB Konice 58.59
3. Vostál Dominik UOL 9901 SOB Olomouc 61.09
4. Honkyš Jan JPV 9912 Oddíl OS SK Prostějov 88.50
Jílek Ondřej KSU 9908 Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H21C 5.20 km / 165 m / 21 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Horvát Petr ASU 9447 Magnus Orienteering 36.53
2. Holas Tomáš AOP 7802 Orientační Běh Opava 41.13
3. Otruba Karel PLU 7917 TJ SOKOL Plumlov 41.21
4. Jirka Mikuláš STE 0000 SK SKI-OB Šternberk 42.11
5. Matoušek Jiří SSU 7504 SK Severka Šumperk 42.45
6. Král Václav SSU 8243 SK Severka Šumperk 42.47
7. Khýn Vítězslav ASU 8304 Magnus Orienteering 43.12
8. Fendrych Michal STE 7607 SK SKI-OB Šternberk 44.11
9. Vlach Jiří AOV 7900 OOB TJ Baník Ostrava 45.48
10. Fajkus Radim JPV 9509 Oddíl OS SK Prostějov 46.01
11. Sklenář Martin AOP 9501 Orientační Běh Opava 46.23
12. Otruba Marek PLU 7417 TJ SOKOL Plumlov 46.55
13. Stoklasa Bohumil PLU 8417 TJ SOKOL Plumlov 47.10
14. Bořánek Michal STE 0007 SK SKI-OB Šternberk 47.20
15. Janků Marek STE 7102 SK SKI-OB Šternberk 48.29
16. Skyva Petr STE 6501 SK SKI-OB Šternberk 48.53
17. Ostřanský Filip ASU 9243 Magnus Orienteering 48.56
18. Otrusina Jiří JPV 8201 Oddíl OS SK Prostějov 49.01
19. Avner Asaf OOL 9200 SK Haná orienteering 49.59
20. Bencúr Juraj LCE 7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 50.32
21. Matyšek Radoslav PLU 8007 TJ SOKOL Plumlov 50.34
22. Krtička Luděk SSU 7847 SK Severka Šumperk 52.01
23. Václavek Tomáš STE 5809 SK SKI-OB Šternberk 52.07
24. Stoszek Jakub AOP 8300 Orientační Běh Opava 52.24
25. Doležel Ondřej STE 9202 SK SKI-OB Šternberk 53.55
26. Poštulka Tomáš STE 9700 SK SKI-OB Šternberk 56.06
27. Vlach Jan JPV 8237 Oddíl OS SK Prostějov 60.33
28. Hodač Karel JPV 7927 Oddíl OS SK Prostějov 63.32
29. Zdráhal Tomáš OOL 5301 SK Haná orienteering 65.15
30. Pavlačka Ondřej ODR 8100 SKOB Odry 68.32
31. Mikuš Oldřich PTE 8204 TJ Sokol Ptení 68.51
32. Pavlačka František ODR 8600 SKOB Odry 70.24
33. Kuchař Jiří NNN Neregistrovaní 70.57
34. Začal Martin PLU TJ SOKOL Plumlov 75.46
35. Špičák František CEL 5628 TJ Sokol Čelechovice na Hané 82.53
36. Kindl Jakob ASU 9643 Magnus Orienteering 86.46
37. Karásek Michal ZPV 7900 KOB ZPV Prostějov 98.35
Honkyš Pavel JPV 9707 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Jílek Jakub KSU 9202 Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
Uhrovič Blahoslav PTE 8448 TJ Sokol Ptení DISK
Kvapil Ladislav ZLH 9301 OOB TJ Zlaté Hory DISK
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H35C 5.00 km / 145 m / 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Kovalčík Tomáš AOP 7301 Orientační Běh Opava 44.48
2. Navrátil Václav KON 6427 KOB Konice 45.58
3. Grepl Ladislav KON 6111 KOB Konice 53.03
4. Soldán Vladimír JPV 6526 Oddíl OS SK Prostějov 53.12
5. Neumann Jaroslav STE 5902 SK SKI-OB Šternberk 54.24
6. Smolka Martin STE 7100 SK SKI-OB Šternberk 56.41
7. Hepnar Luboš STE 6307 SK SKI-OB Šternberk 59.14
8. Seidenglanz Marek SSU 7401 SK Severka Šumperk 62.54
9. Paloncý Pavel KSU 6349 Klub vytrvalostních sportů Šum 64.18
10. Navrátil Martin ASU 7449 Magnus Orienteering 64.58
11. Borunský Tomáš AOP 7402 Orientační Běh Opava 66.33
12. Pavelka Martin KSU 7503 Klub vytrvalostních sportů Šum 67.40
13. Poštulka Zdenek STE 6600 SK SKI-OB Šternberk 71.23
14. Šneider Miroslav ASU 7101 Magnus Orienteering 75.41
15. Dušek Václav PTE 7619 TJ Sokol Ptení 77.00
16. Král Jiří ODR 7300 SKOB Odry 78.11
17. Kroul Josef KSU 7302 Klub vytrvalostních sportů Šum 78.56
18. Opravil Pavel KSU 7502 Klub vytrvalostních sportů Šum 81.37
19. Krček Martin AOP 7302 Orientační Běh Opava 82.31
20. Martinek Pavel PTE 7700 TJ Sokol Ptení 83.53
21. Bartášek Jiří ASU 7448 Magnus Orienteering 85.35
22. Možný Stanislav SSU 7700 SK Severka Šumperk 87.33
23. Kočandrle Jaroslav KSU 7700 Klub vytrvalostních sportů Šum 89.02
24. Novák Jan STE 7900 SK SKI-OB Šternberk 97.50
25. Silnoušek Jiří STE 7200 SK SKI-OB Šternberk 100.51
Vrána Jan UOL 7300 SOB Olomouc DISK
Novotný Tomáš ZLH 7001 OOB TJ Zlaté Hory DISK
Greschner Luboš ASU 7848 Magnus Orienteering DISK
Macek Karel ASU 7102 Magnus Orienteering abs
Šimek Martin KSU 7227 Klub vytrvalostních sportů Šum abs
Patterman Pavel KSU 7337 Klub vytrvalostních sportů Šum abs
Václavek Jiří STE 5701 SK SKI-OB Šternberk abs
ms Šnyrch Marek OOL 8700 SK Haná orienteering 101.47
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H45C 4.20 km / 160 m / 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Řeháček Petr SBR 6302 SKOB Bruntál 46.59
2. Chmelař Miroslav JPV 6217 Oddíl OS SK Prostějov 52.18
3. Vodička Luděk SBR 5501 SKOB Bruntál 54.42
4. Kubeš Jaromír PLU 6219 TJ SOKOL Plumlov 57.38
5. Hlava Miroslav KON 6515 KOB Konice 60.03
6. Sklenář Josef SBR 6601 SKOB Bruntál 60.12
7. Vítek Zbyněk PTE 6622 TJ Sokol Ptení 61.12
8. Tomášek Jiří CEL 6426 TJ Sokol Čelechovice na Hané 61.42
9. Jelínek Jan AOP 6401 Orientační Běh Opava 70.03
10. Zatloukal Radek STE 7000 SK SKI-OB Šternberk 80.56
11. Štorek Petr JPV 6505 Oddíl OS SK Prostějov 90.22
Vlach Josef KON 6431 KOB Konice DISK
Světnický Alexandr STE 6333 SK SKI-OB Šternberk abs
Sklenář Miroslav AOP 6302 Orientační Běh Opava abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H55C 3.80 km / 100 m / 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Zdráhal Robert OOL 5707 SK Haná orienteering 39.23
2. Višňa Milan OOL 5904 SK Haná orienteering 45.43
3. Komínek Jaroslav KON 5713 KOB Konice 50.28
4. Novotný Stanisl ZLH 4800 OOB TJ Zlaté Hory 51.37
5. Vašut Jaroslav NNN Neregistrovaní 51.56
6. Albert František OOL 5804 SK Haná orienteering 59.29
7. Skácel Jaroslav KON 4617 KOB Konice 65.58
8. Felkl Luděk 47C 6000 ASPV OA Šumperk 66.11
9. Sklenář Antonín STE 4801 SK SKI-OB Šternberk 78.50
Vojtášek Jan SBR 5301 SKOB Bruntál DISK
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
H65C 3.10 km / 120 m / 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef SSU 4302 SK Severka Šumperk 40.22
2. Horký Jan UOL 4600 SOB Olomouc 40.38
3. Blažek Václav SBR 4701 SKOB Bruntál 47.06
4. Jadviščok Ladislav UOL 5101 SOB Olomouc 50.46
5. Huňka Jiří RAD 4801 TJ Sokol Radslavice 61.49
6. Kroupa Jaroslav ZPV 4012 KOB ZPV Prostějov 63.08
7. Šubrt Zdeněk UOL 4201 SOB Olomouc 70.18
8. Sedlář Vladimír AOP 4201 Orientační Běh Opava 78.00
9. Gottfried Jan UOL 4602 SOB Olomouc 82.43
10. Čermák Miloslav STE 4101 SK SKI-OB Šternberk 147.29
Pilc Oldřich ZPV 5100 KOB ZPV Prostějov abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
HDR 1.60 km / 25 m / 5 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Šnajdr Jakub PTE 0700 TJ Sokol Ptení 17.49
2. Cetlová Karolína AOP 0752 Orientační Běh Opava 22.05
3. Rozsíval Martin KON 1022 KOB Konice 24.21
4. Vavrdová Karolína PTE 0880 TJ Sokol Ptení 24.28
5. Tříska David PTE TJ Sokol Ptení 25.00
6. Fendrychová Laura STE 1050 SK SKI-OB Šternberk 26.16
7. Možná Veronika NNN Neregistrovaní 26.38
8. Matoušek Jan SSU 0909 SK Severka Šumperk 26.59
9. Tomášek Josef NNN Neregistrovaní 28.11
10. Tomášková Anna NNN Neregistrovaní 28.15
11. Matečná Sofie JPV 0567 Oddíl OS SK Prostějov 28.20
12. Přikrylová Jana JPV 0652 Oddíl OS SK Prostějov 28.44
13. Matečný Matyáš JPV 0909 Oddíl OS SK Prostějov 29.31
14. Greplová Adéla NNN Neregistrovaní 30.04
15. Huňka Lukáš NNN Neregistrovaní 30.07
16. Šnajdrová Nikol PTE 1050 TJ Sokol Ptení 30.24
17. Štábl Vít KSU 1100 Klub vytrvalostních sportů Šum 30.26
18. Nezval Pavel 3SX 0400 ZŠ Těšetice 32.34
19. Pavelková Eva KSU Klub vytrvalostních sportů Šum 34.21
20. Kopecká Tereza UOL 1050 SOB Olomouc 34.45
21. Šaňák Hynek UOL 0901 SOB Olomouc 34.46
22. Stryk Tomáš KSU Klub vytrvalostních sportů Šum 35.19
23. Stryk Michal KSU Klub vytrvalostních sportů Šum 35.20
23. Kroul František KSU 1010 Klub vytrvalostních sportů Šum 35.20
25. Křupka Ondřej KON 0717 KOB Konice 35.47
26. Marek Martin STE 1100 SK SKI-OB Šternberk 36.28
27. Semjan Mirek STE SK SKI-OB Šternberk 36.41
28. Janků Michala STE 1150 SK SKI-OB Šternberk 37.05
29. Borunská Alžběta AOP 0950 Orientační Běh Opava 40.26
30. Paloncý Adéla KSU 0950 Klub vytrvalostních sportů Šum 41.13
31. Tříska Jakub PTE TJ Sokol Ptení 42.31
32. Huňková Gabriela RAD 0850 TJ Sokol Radslavice 45.20
33. Kubiš David NNN Neregistrovaní 46.03
34. Koblížek Filip SSU SK Severka Šumperk 49.21
35. Možný Šimon SSU 0800 SK Severka Šumperk 50.20
36. Příhoda Ondřej PTE 0502 TJ Sokol Ptení 53.57
37. Kolmašová Barbora UOL SOB Olomouc 54.40
38. Cetl Jan AOP 0902 Orientační Běh Opava 56.26
39. Binar Vítek UOL SOB Olomouc 57.36
40. Jehlářová Anežka NNN Neregistrovaní 78.13
Talla Lukáš 3SX 0500 ZŠ Těšetice DISK
Lavrenčík Filip 3SX 0000 ZŠ Těšetice DISK
Ebnerová Alena NNN Neregistrovaní DISK
Hrubý Lukáš JPV 0404 Oddíl OS SK Prostějov abs
Plachý Matyáš JPV 1010 Oddíl OS SK Prostějov abs
-------------------------------------------------------------------------------


11.06.2016 Oblastní žebříček
P 2.60 km / 75 m / 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
1. Tomášek Petr NNN Neregistrovaní 25.11
2. Štábl Roman KSU 7501 Klub vytrvalostních sportů Šum 28.59
3. Cetl Vladimír OOP 6600 TJ Opava 29.44
4. Černoch Petr PLU 7201 TJ SOKOL Plumlov 29.48
5. Křupka Tomáš KON 7717 KOB Konice 31.31
6. Dosedělová Klára STE 9751 SK SKI-OB Šternberk 33.06
7. Doseděl Emil STE 6100 SK SKI-OB Šternberk 33.36
8. Paloncý Jana KSU 7878 Klub vytrvalostních sportů Šum 35.42
9. Reichlová Jiřina KSU 7499 Klub vytrvalostních sportů Šum 36.34
10. Jeřábková Zuzana UOL 9453 SOB Olomouc 36.39
11. Možný Milan NNN Neregistrovaní 39.03
12. Zifčák Robin NNN Neregistrovaní 40.00
13. Roubalík Radovan 3SX 6400 ZŠ Těšetice 41.21
14. Jeřábek Petr UOL 6702 SOB Olomouc 41.28
15. Přikryl Jiří JPV Oddíl OS SK Prostějov 44.29
16. Košner Ladislav NNN Neregistrovaní 44.30
17. Šnyrchová Božena OOL 5050 SK Haná orienteering 45.14
18. Šaňák Daniel UOL 7509 SOB Olomouc 47.28
19. Papoušková Radka JPV 5959 Oddíl OS SK Prostějov 49.17
20. Honkyšová Eva JPV 6350 Oddíl OS SK Prostějov 49.22
21. Poláček Luboš JPV 7214 Oddíl OS SK Prostějov 49.58
22. Šauman Petr ODR 6100 SKOB Odry 50.17
23. Chmelařová Blanka 25C 6750 péčkaři 50.35
24. Musilová Jana ASU XXXX Magnus Orienteering 52.07
25. Hrubý Ondřej JPV 7901 Oddíl OS SK Prostějov 52.26
26. Doležal Zdeněk 6YC 7401 Neregistrovaní 54.32
27. Kuchařová Anna NNN Neregistrovaní 55.56
28. Roubalíková Iva 3SX 6450 ZŠ Těšetice 56.31
29. Seidenglanzová Irena NNN Neregistrovaní 59.24
30. Poštulková Milada STE 6850 SK SKI-OB Šternberk 59.33
31. Pospíšilová Lucie STE 7551 SK SKI-OB Šternberk 59.42
32. Vítková Miroslava PTE 6952 TJ Sokol Ptení 62.44
33. Kobylka Roman NNN Neregistrovaní 63.05
34. Skoumalová Marie KON 4589 KOB Konice 65.04
35. Vorel Milan NNN Neregistrovaní 70.35
36. Suchý Bronislav NNN Neregistrovaní 73.15
37. Honkyš Petr 25C 6100 péčkaři 81.47
38. Minaříková Jana NNN Neregistrovaní 88.16
Michalec Tomáš NNN Neregistrovaní DISK
Štěpánová Jarmila NNN Neregistrovaní abs
Štěpánová Michaela NNN Neregistrovaní abs
-------------------------------------------------------------------------------
SOB Olomouc vás zve na krátkou trať do Posluchova.
O zábavu bude postráno.
A bude to boj.
Olomouc.jpg
LESY-CR-logo2.bmp
Sanela.jpg
kontakt: robertbinar@studiopab.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one